Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження стосовно ректора Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Михайла Згуровського через будівництво житлового комплексу “Генезис” на землях КПІ.

Про це йдеться в судових матеріалах, передають Українські Новини.

Зазначено, що справу відкрито 7 червня поточного року за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу.

“У ході досудового розслідування встановлено, що ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», за попередньою змовою з екс-президентом фірми забудовника , який є народним депутатом України (мається на увазі колишній президент корпорації “Укрбуд”, депутат Верховної Ради Максим Микитась) та іншими особами, діючи всупереч інтересам служби, зловживаючи своїм службовим становищем і з метою отримання неправомірної вигоди, організували незаконну схему виділення земельної ділянки під забудову, в зв’язку з чим були нанесені тяжкі наслідки державі”, – сказано в матеріалах суду.

Встановлено, що рішенням Київської міської ради від грудня 2004 року було затверджено проект відведення земельної ділянки КПІ для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-житлового комплексу в кварталі, обмеженому вулицями Індустріальної, Борщагівської та пер. Індустріальним в Солом’янському районі.

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 2008 року надано дозвіл Національному технічному університету здійснити проектування і будівництво навчально – житлового та торговельно-офісного комплексу з наземно-підземним паркінгом на даній земельній ділянці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я