Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що рішення про введення воєнного стану було ухвалено заради перенесення президентських виборів. Таку думку він озвучив в ефірі телеканалу “112 Україна“.

“Такі речі, як введення воєнного стану, що не має територіального захоплення нашої землі, так швидко не робляться. Тоді я написав звернення до Верховної Ради, що таке введення воєнного стану не є продиктованим фактами справжньої ситуації. Попросив прочитати Леоніда Даниловича (другий президент України Леонід Кучма, – ред.) і Віктора Андрійовича (третій президент Віктор Ющенко, – ред.), ми прочитали, підписали”, – розповів Кравчук.

За словами екс-президента, після цього він зателефонував спікеру парламенту Андрію Парубію і повідомив про відповідне звернення. Зі свого боку Парубій відповів, що Рада його не розглядатиме, адже для неї пріоритетним є лист на той час президента Петра Порошенка.

“Я думаю, що позиція фракцій, частини нардепів, які також відчули в цьому маніпуляцію – введення воєнного стану заради перенесення президентських виборів. Сьогодні я можу сказати, що це правда. Вже тоді відчували, що перемоги легкою не буде і краще відтермінувати президентські вибори. Але народ не погодився і прогресивна частина Верховної Ради також заблокувала таке рішення. Воно було ухвалено, але вже не в такому змісті й масштабі, не з такою кількістю днів”, – констатував Кравчук.

1 коментар

  1. Краще б договір про безпеку підписав би , а не меморандум, писака довбаний. Ще один паразматик, пара Філарету . Прости господи, грішну душу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я