Нардеп Вікторія Сюмар запропонувала в Facebook перевірити на ній якість українських бронежилетів.

Так вона відповіла на відеозвернення ветерана полку «Азов» Микити Макєєва, який заліз на капот авто екс-президента Петра Порошенка 25 липня біля будівлі ДБР.

На відео він повідомив, що хотів передати політику бронежилет, щоб той відчув його на собі або «своєму синочку».

«Чи готова, щоб у мене постріляли покидьки з ще з недавно російським громадянством, які вміють стрибати на авто. Розуму для цього багато не треба. Полігон готуйте. Броніки точно від 2014 року. Сподіваюся, не слабо? Вперед. Синців не боюся», – написала Сюмар.

Вона додала, що Росія почала війну проти України.

«І не вам судити про те, хто з українців і як готовий захищати свою землю», – сказала нардеп.

Також вона зазначила, що українські бронежилети почали випускати в 2014 році

«Самі. Тому що вдалося утримати Маріуполь, а це місто, де роблять броню. Один у мене є. Подарували як заступнику секретаря РНБО, який знав, як складно запустити виробництво », – написала Сюмар.

Так. У 2014 ми почали робити броніки. Самі. Бо вдалося втримати Маріуполь, а це те місто, де роблять броню. Один в мене…

Gepostet von Вікторія Сюмар am Donnerstag, 25. Juli 2019

 

1 коментар

  1. Яке безглузде самогубство. Спрацює природний відбір? Прошу пані до полігону. Тільки нехай надягне саме той зразок броніка, який порошенківськи армійські бариги постачали у збройні сили. І ще. Порошенко не тільки саботував надання громадянства України тим росіянам та бійцям з інших країн, які воювали на нашому боці з путінською росією, а навіть передавав (через продажних прокурорів та есбеушників) бійців фсб за їх наказами. Але пані Сюмар стрілятися не поїде. Не того полю ягода.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я