Невідомі вінницькі активісти – націоаналісти зняли агітаційні стенди “Партії Шарія” з центрального автовокзалу та спалили їх на виїзді з міста – повідомляє “Вежа”.

Про це повідомили користувачі мережі на умовах анонімності. З їхніх слів, вони побачили агітаційну продукцію Анатолія Шарія на центральному автовокзалі Вінниці, винесли її звідти, а потім вивезли за місто та спалили їх під відеозапис. Як розповідають активісти, під час “демонтажу” агітації з автовокзалу їм ніхто не протидіяв

За словами організаторів акції, вони вважають Шарія “українофобом, який провадить кремлівську пропаганду в Україні та є ворогом України”. Також активісти повідомили, що “в міру сил та можливостей”, будуть знищувати агітацію будь-яких інших проросійських сил у місті, а також протидіяти акціям прихильників Шарія та іншим проросійським силам у Вінниці.

Варто нагадати, що з такою риторикою також виступає і Петро Порошенко. Екс-президент, фігурант 8 кримінальних справ назвав Шарія ублюдк@м і пригрозив бити людей які кричать йому “ганьба”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я