Телеведучий Остап Дроздов жорстко пройшовся по президенту Володимиру Зеленському та його команді за те, що вони вирішили не проводити військовий парад на День Незалежності, а замість цього роздати військовим гроші, які могли бути витрачені на проведення такого заходу.

“І ваші зелені 1000 грн засуньте собі в одне місце”, – написав Дроздов в своєму Фейсбуці.

За його словами, він довго чекав подібний ляп від Зеленського. Дроздов називає цей ляп ключовим. Він вважає, що тепер ось почалася делегитімізация Зеленського як президента.

Рішення Зеленського роздати українським військовим гроші замість проведення параду Остап Дроздов називає ляпасом і образою для них.

Узагалі-то я за переконаннями пацифіст, і мене ніколи не надихав вигляд військової техніки та брязкання зброї. Але…

Gepostet von Ostap Drozdov am Freitag, 12. Juli 2019

 

1 коментар

  1. Почему же всех “патриотов” так манит ярмарка тщеславия? Вас не смущают убитые дети Донбасса, гробы, покрывшие горем всю страну, контрабанда оружием и взорванные склады. Вам нужны зрелища. Одевайте бумажные пророхоботные бронежилеты
    проведите парад на линии соприкосновения. Или ждите год – военные теперь в Украине участвуют в гей-парадах. Парад военной доблести – это парад Победы. Такой только 9 Мая должен быть. Потому что других военных побед у Украины НЕТ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я