У Москві поліція продовжує затримувати учасників мітингу за вільні вибори і випадкових перехожих, повідомляється про щонайменше 140 затриманих, серед них є неповнолітні.

За даними ОВС-Інфо, наразі у Москві затримано 146 осіб, у Санкт-Петербурзі – 86, в Ростові-на-Дону – 11, ще 2 людини затримані в Брянську.

У Москві деякі протестуючі намагалися сховатися від поліції у готелі, проте співробітники не пустили їх у приміщення. За даними “ФБК”, готель належить родині віце-мера столиці Наталії Сергуніній.

Силовики влаштували оточення і розгін людей в Іл’їнському сквері, затримання проходили на Маросейці та в районі Китай-міста.

“Кілька людей сховалися у Храмі Усіх Святих на Кулішках. Оточення вишикувалося з різних боків Слов’янській площі”, повідомляє “Новая газета”.

ГУ МВС по Москві повідомляє про 136 затриманих на неузгодженій акції опозиції, яких затримано “за різні правопорушення”.

У поліції заявили, що у центрі Москви було посилено заходи безпеки після того, як на мітингу на проспекті Сахарова пролунали “заклики до проведення несанкціонованої акції у місті”.

У свою чергу президент РФ Володимир Путін 10 серпня відвідує окупований Крим, де бере участь у міжнародному байк-шоу “Тінь Вавілона”, організованому мотоклубом “Нічні вовки”.

“Президент РФ Володимир Путін приїхав на байк-шоу “Тінь Вавілона” у Севастополі на мотоциклі “Урал”. Президент привіз разом з собою главу Криму Сергія Аксьонова та т.в.о. губернатора міста Михайла Развожаєва. Байкери подарували президенту байкерський головний убір – в’язану шапочку і фільм ” Русский реактор”, який вони зняли під час одного з попередніх байк-шоу і присвятили Путіну”, – пише російський “Інтерфакс”.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я