Офіс президента Володимира Зеленського не узгоджував із ветеранами війни план ходи до Дня Незалежності України 24 серпня.

Організатори «Маршу захисників України» заявили, що команда глави держави визначила їм дозволений час для заходу без погодження.

Ветерани повідомили, що це відбулось попри зустріч із заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком і домовленість розвести марші у часі, передає ВВС-Україна.

«Ніхто нічого не узгоджував!», – зазначив у Facebook один із організаторів ходи ветеранів Павло Білоус.
«Ніяких офіційних обговорень з оргкомітетом «Маршу захисників» не було. Нам просто «призначили» час не спитавши”, – написав член оргкомітету Андрій Медведько.

Зазначимо, що хода захисників України – неполітична та без партійної символіки. Марш мав відбутись на Хрещатику о 9:00 ранку. Натомість офіційні заходи заплановано на 9:30 біля пам’ятного Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 9 липня заявив, що військового параду на День Незалежності не буде. Святкування пройде у «новому форматі», а зекономлені гроші віддадуть солдатам. 11 липня глава держави підписав указ із програмою урочистих заходів 24 серпня.

Українські ветерани запропонували провести власний парад до Дня Незалежності 24 серпня, який відбудеться і без фінансової підтримки держави. Згодом у Зеленського теж заявили, що на День Незалежності України 24 серпня у Києві замість військового параду «в радянських традиціях» відбудеться святкова Хода Гідності.

1 серпня стало відомо, що ветеранські організації на зустрічі з чиновниками Офісу президента і уряду домовилися про проведення свого параду на День Незалежності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Введіть ваше ім'я